Jesteś tutaj: SPP Polanka > Vitaeapis dla Polanki

Vitaeapis dla Polanki

Piotr Skorupa, Opublikowano:

O uruchomieniu produkcji Vitaeapisu, zarząd Polanki został powiadomiony przez Prof. Mariusza Gagosia – pomysłodawcę i autora produktu. W rozmowie telefonicznej Prof. Gagoś zapewnił, że członkowie Polanki w zamian za wkład organizacji w powstanie produktu będą mogli liczyć na specjalne warunki zakupu. Oczywiście wzajemnie zapewniliśmy także o naszym dalszym wsparciu dla Vitaeapisu.

Wkrótce odezwali się także przedstawiciele producenta i dystrybutora. Otrzymaliśmy formalne pismo z podziękowaniem za dotychczasową współpracę: VITAEAPIS dla SPP POLANKA

Wraz z podziękowaniami dostaliśmy zapewnienie, że każde zamówienie od Polanki zawierające przynajmniej 16 opakowań jednostkowych (jednorazowa aplikacja dla 160 rodzin lub całoroczna ochrona 26 rodzin – można oczywiście zamawiać dla kilku kolegów dla potrzeb mniejszych pasiek) zostanie dostarczone darmową dostawą kurierem za pobraniem. Cena brutto: 64 zł/opakowanie (jednorazowa dawka dla 10 rodzin). Zamówienia możecie przesyłać na mój adres mailowy: piotr.skorupa@spp-polanka.org (proszę podać ilość zamawianych opakowań, adres dostawy i telefon kontaktowy dla kuriera), ja te zamówienia będę przekazywał dystrybutorowi. UWAGA: dotyczy to tylko członków Polanki. Wszyscy inni płacą za dostawę bez względu na liczbę zamawianych opakowań.

Uprzedzając pytania o rabat cenowy, obecnie nie jest to możliwe. Szkoda, ale chociaż nie mogę o tym napisać więcej ze względu na zobowiązanie do zachowania pewnych informacji dla siebie, rozumiem sytuację i liczę na to, że w przyszłym lub kolejnym sezonie, gdy sprzedaż się rozkręci, będziemy mogli liczyć także na lepszą cenę dla Polankowiczów.

Ulotka reklamowa Vitaeapis

 

Szukaj

Polecana książka

Polecane artykuły

reklama

Najczęściej czytane

Sorry. No data so far.

Blog