Jesteś tutaj: SPP Polanka > 4 ważne informacje

4 ważne informacje

Marcin, Opublikowano:

Dzień dobry,

Chciałbym przekazać 4 bardzo ważne informacje, dlatego proszę przeczytać wpis do końca!

Informacja nr 1:

Wiosenne spotkanie Polanki odbędzie się w dniach 10-12 marca 2023 r. w Janowie Podlaskim. Link do hotelu: https://www.zamekjanowpodlaski.pl/. Koszt orientacyjny około 650 -700 zł mniej więcej. Zapisy u Eli Gustaw: elzbieta.gustaw@spp-polanka.org

Informacja nr 2:

Zapisy na sprzęt, leki i pszczoły ruszą nie wcześniej niż 7 stycznia. Na chwilę obecną czekamy na konkretne decyzje jak mają wyglądać poszczególne programy. Wiadome jest jedno, w KAŻDYM programie będzie niezbędny nr EP.

 

Informacja nr 3:

Ruszyła strona 123miody.pl to strona, która pozwala na efektywną sprzedaż produktów pszczelich. Stworzyli ją młodzi ludzie, myślę że warto byłoby im i sobie pomóc poprzez zarejestrowanie swojej pasieki w tym serwisie. a to krótki list od Nich:

Szanowni Pszczelarze Stowarzyszenia Pszczelarzy Polskich „POLANKA”!

Zwracamy się z serdeczną prośbą o poświęcenie chwili na zapoznanie się z serwisem, który może w znacznym stopniu pomóc Wam Pszczelarzom w sprzedaży MIODU oraz innych produktów pszczelarskich.

Jesteśmy w pełni legalną i transparentną firmą: 123miody.pl Spółka z o.o., która od ponad roku zbierała opinie od Pszczelarzy i zbudowała serwis 123miody.pl. Obecnie realizujemy etap przyłączania Pasiek do serwisu, dzięki czemu Klienci mogą zakupić MIÓD prosto od Pszczelarza w swojej najbliższej okolicy.

Serwis 123miody.pl:

– to proste narzędzie ułatwiające dotarcie do Klienta – m.in. serwis jest w pełni przystosowany do korzystania z urządzeń mobilnych;

– powstał, aby maksymalnie uprościć reklamowanie sprzedaży MIODU oraz produktów pszczelarskich w Internecie, a także aby odciążyć Pszczelarzy od kosztownych i czasochłonnych działań mających na celu pozycjonowanie własnych stron internetowych;

– wspiera Pszczelarzy, umożliwiając Im – poprzez zrobienie prezentacji własnej Pasieki w serwisie – promocję sprzedaży naturalnego, prawdziwego MIODU z lokalnych Pasiek.

W serwisie 123miody.pl to Pszczelarz decyduje o cenie końcowej MIODU i ma równe szanse promocji swoich produktów. Minimalizacja pośredników podczas sprzedaży to maksymalizacja zysku dla Pszczelarza!

Korzystanie z serwisu jest bezpłatne dla podstawowej subskrypcji TRUTEŃ!  

Zachęcamy do posiadania prezentacji własnej Pasieki, która w serwisie 123miody.pl będzie wyświetlać się po lokalizacji. W serwisie nikt nie będzie dodatkowo, odpłatnie promowany, a tym samym faworyzowany. Wyniki wyszukiwania pojawiają się po lokalizacji. Serwis prowadzi do najbliższego Pszczelarza w okolicy. Tak to działa. Prościej i uczciwej się nie da!

Serwis 123miody.pl powstał, aby maksymalnie uprościć kupno MIODU i produktów pszczelarskich bezpośrednio od Pszczelarza – wg zasady trzech prostych kroków: 1) znajdź pasiekę, 2) wybierz ulubiony MIÓD i 3) skontaktuj się z Pszczelarzem!

Serwis wspiera Kupujących w znalezieniu odpowiedniego MIODU lub innych produktów, a tym samym Pszczelarzy w dotarciu do szerokiego grona Klientów, bez uczestniczenia w samej transakcji. Kupujący i Pszczelarze bezpośrednio np. przez telefon ustalają warunki transakcji i zawierają ją następnie poza serwisem. Kupujący ma pewność od kogo i co kupuje!

Nie pobieramy żadnej prowizji od sprzedanego MIODU!

Nie zbieramy żadnych informacji na temat ilości sprzedanego MIODU, ani ilości przeprowadzonych transakcji!

W serwisie 123miody.pl to Pszczelarze sami zamieszczają informacje o swoich MIODACH i innych produktach, a przedstawione oferty, mają tylko charakter informacyjno-promocyjny. To bardzo ważne, bowiem za pomocą serwisu nie są zawierane umowy sprzedaży, a publikowane informacje nie są wiążącymi ofertami. W naszej opinii jest to idealne rozwiązanie dla Pszczelarzy prowadzących: sprzedaż bezpośrednią, sprzedaż w ramach RHD/ rolników oraz prowadzących działalność gospodarczą.

Zapraszamy na stronę serwisu: www.123miody.pl oraz rejestrację swojej Pasieki!

 

Poniżej zamieszczamy link do podstrony, która przybliża informacje dla Sprzedawców – Pszczelarzy: https://www.123miody.pl/dla-sprzedawcow

W przypadku jakichkolwiek pytań związanych z rejestracją lub funkcjonowaniem serwisu zapraszamy do kontaktu. Pozostajemy do dyspozycji i serdecznie pozdrawiamy!

Z poważaniem, założyciele serwisu:

Krzysztof Surmacz, Grzegorz Pietrzycki

 

 

Informacja nr 4: Bezpłatna konferencja pszczelarska:

Szanowni Państwo,

zapraszamy wszystkich Pszczelarzy na Konferencję Pszczelarską „Nauka praktyce” dn. 19.01.2023r. w Centrum Kongresowym Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie. Podczas konferencji zostaną zaprezentowane najnowsze i najważniejsze osiągnięcia polskich naukowców mające aspekt praktyczny – użytkowy w codziennej pracy pszczelarza. Ze względów formalnych i organizacyjnych prosimy o zarejestrowanie się osób chętnych do udziału w konferencji, najpóźniej do 24.12.2022r. Konferencja jest darmowa. Strona i link do rejestracji znajdują się na: https://up.lublin.pl/konferencjapszczelarska/   Szczegółowy program konferencji podamy w połowie grudnia, a tymczasem przesyłam program wstępny (który jeszcze jest dopracowywany).
Bardzo prosimy o rozpowszechnienie informacji o Konferencji do wszystkich Zainteresowanych.
Serdecznie zapraszamy na Konferencję. Bardzo miło będzie nam Państwa gościć.
Pozdrawiamy serdecznie
Komitet Organizacyjny 
Marcin Kruszewski
Kategorie: Aktualności | Artykuły

Szukaj

Polanka w powiatach

Reklama

Polecana książka

Polecane artykuły

Najczęściej czytane

Blog