Jesteś tutaj: SPP Polanka > Artykuły > Aktualności > Ankieta

Ankieta

Piotr Skorupa, Opublikowano:

Ankieta którą przeprowadzamy ma dać szybką odpowiedż na szereg ważnych pytań: stan pasiek po zimowli, zagrożenie warrozą, skuteczność walki z warrozą, jakość dotowanych matek, przydatność izoglukozy.

Aby wypełnić ankietę należy pobrać plik ankieta.doc *** tu można pobrać druk *** zapisać go na komputerze, otworzyć i wypełnić, zapisać zmiany i odesłac mailem jako załącznik na adresankieta.polanka@op.pl Zbiorcze wyniki ankiety w formie arkusza kalkulacyjnego będą do pobrania ze strony „polanki” kilka dni po terminie jej zakończenia (1.05.2006).

Jesteśmy świadomi wad i ograniczonego zakresu tak przeprowadzonej ankiety – ale tylko tyle można zrobić w sposób amatorski. W przyszłosci SPP Polanka będzie występowała o przeprowadzanie podobnych badań przez profesjonalne instytucje (w ramach sektorowego programu wsparcia). Prośba : wpisując żródło zakupu matek, proszę wpisać nr porządkowy pasieki z listy: http://www.kchz.agro.pl/pliki/pdf/aktualneypasieki.pdf – znacznie ułatwi to mi życie przy robieniu zestawienia zbiorczego.

Kategorie: Aktualności

Szukaj

Polanka w powiatach

Reklama

Polecana książka

Polecane artykuły

Najczęściej czytane

Blog