Jesteś tutaj: SPP Polanka > Artykuły > Aktualności > Fotografie ze spotkania

Fotografie ze spotkania

Piotr Skorupa, Opublikowano:

Nie tylko Avico i hornisse robili zdjęcia.
Oto galeria zdjęć Chrośniaka

A tu także ogłoszenie Avico:

Witam,

mam prośbę, jeżeli mój opis jest zrozumiały i komunikatywny (bo mogłem coś namieszać, choć dla mnie bedzie zrozumiałe), to prosiłbym o zamieszczenie na portalu ponizszej informacji. Wiem, że są u ludzi interesujace zdjęcia.

Chcialbym ulepszyć prezentację zdjeciami innych autorów. Mam pewne pomysły na stronę www i ewentualne wykorzystanie w innych publikacjach.

Z uprzednio podanych względów nie bywam na niektórych forach i nie mam kontaktu z ludźmi, którzy robili w Puławach na szkoleniu zdjęcia. Jeżeli mają poprawne technicznie, a byliby skłonni do nieodpłatnego udostępnienia ich w celu zamieszczenia w multimedialnej prezentacji ze szkolenia, to proszę o wrzucenie ich na ‘chomika’, gdzie sam też zamieszczam zdjęcia do zassania.

Zdjęcia nie powinny być zmniejszane, nieobrabiane elektronicznie itp. Takie, jakie zostały zapisane w aparacie fotograficznym.

Zastrzegam sobie przy tym prawo wyboru zdjęć, zaś autorów, o ile podadzą swoje dane ujmę w wykazie na koniec prezentacji w kolejności alfabetycznej. Niektóre najciekawsze zdjęcia umieszczę również na swojej stronie http://www.avico.com.pl/

Co zrobić, aby zdeponować swoje zdjęcia:

  • Najpierw trzeba wejść na http://chomikuj.pl/avicozabezpieczonej hasłem Polanka
  • Później znaleźć folder do prezentacji przeznaczony na zdeponowanie zdjęćhttp://chomikuj.pl/avico/zdjęcia+do+prezentacji
  • A dalej zgodnie z instrukcją umieścić zdjęcia.

Naprawdę proste.

Do późniejszego wykorzystania w publikacjach lub na stronie WWW przyjmę na podobnej zasadzie jak powyżej inne zdjęcia o tematyce pszczelarskiej. Zdjęcia powinny mieć krótki opis czego dotyczą, gdzie je wykonano, autora itp. Szczegóły do uzgodnienia.

Szukaj

Polanka w powiatach

Reklama

Polecana książka

Polecane artykuły

Najczęściej czytane

Blog