Jesteś tutaj: SPP Polanka > Artykuły > Aktualności > Ubezpieczenie pasiek

Ubezpieczenie pasiek

Piotr Skorupa, Opublikowano:

Informujemy koleżanki i kolegów, że na spotkaniu w Puławach przedstawicielka Firmy SIGNAL IDUNA przedstwiła możliwości ubezpieczenia pasiek w różnych wariantach.
Zarząd stowarzyszenia zapoznał się z całością oferty firmy i wybrał następującą ofertę z 11 kwietnia: zobacz treść oferty , której integralną cześcią jest klauzula: zobacz treść klauzuli .

Członkowie spp. Polanka ubezpieczani są grupowo w ramach składki członkowskiej i nie ponoszą żadnych kosztów. Pozostali płacą 13 zł plus dwa złote na opłaty , koszty bezpośrenie (korespondencji itp), zainteresowanych prosimy o pilny kontakt.

Firma SIGNAL IDUNA przedstawiła nam też ofertę na wyższą kwotę ubezpieczenia grupowego oc( ale i również składka była zdecydowanie wyższa): zobacz ofertę Ofertę ubezpieczenia od ognia, dewastacji, zniszczenia itd. (również grupową): zobacz ofertę .
Ofertę Ubezpieczenia Grupowego na Życie „MULTIOCHRONA” dla Członków Stowarzyszenia Pszczelarzy Polskich POLANKA oraz ich rodzin: zobacz treść klauzuli .
Oferty powyższe zostały przez zarząd na dzień dzisiejszy odrzucone, ale w przyszłosci, gdyby było nimi zainteresowanie można do nich powrócić.

Kategorie: Aktualności

Szukaj

Polanka w powiatach

Reklama

Polecana książka

Polecane artykuły

Najczęściej czytane

Blog