Jesteś tutaj: SPP Polanka > Vitaeapis dla Polanki

Vitaeapis dla Polanki

Piotr Skorupa, Opublikowano:

O uruchomieniu produkcji Vitaeapisu, zarząd Polanki został powiadomiony przez Prof. Mariusza Gagosia – pomysłodawcę i autora produktu. W rozmowie telefonicznej Prof. Gagoś zapewnił, że członkowie Polanki w zamian za wkład organizacji w powstanie produktu będą mogli liczyć na specjalne warunki zakupu. Oczywiście wzajemnie zapewniliśmy także o naszym dalszym wsparciu dla Vitaeapisu.

Wkrótce odezwali się także przedstawiciele producenta i dystrybutora. Otrzymaliśmy formalne pismo z podziękowaniem za dotychczasową współpracę: VITAEAPIS dla SPP POLANKA

Wraz z podziękowaniami dostaliśmy zapewnienie, że każde zamówienie od Polanki zawierające przynajmniej 16 opakowań jednostkowych (jednorazowa aplikacja dla 160 rodzin lub całoroczna ochrona 26 rodzin – można oczywiście zamawiać dla kilku kolegów dla potrzeb mniejszych pasiek) zostanie dostarczone darmową dostawą kurierem za pobraniem. Cena brutto: 64 zł/opakowanie (jednorazowa dawka dla 10 rodzin). Zamówienia możecie przesyłać na mój adres mailowy: piotr.skorupa@spp-polanka.org (proszę podać ilość zamawianych opakowań, adres dostawy i telefon kontaktowy dla kuriera), ja te zamówienia będę przekazywał dystrybutorowi. UWAGA: dotyczy to tylko członków Polanki. Wszyscy inni płacą za dostawę bez względu na liczbę zamawianych opakowań.

Uprzedzając pytania o rabat cenowy, obecnie nie jest to możliwe. Szkoda, ale chociaż nie mogę o tym napisać więcej ze względu na zobowiązanie do zachowania pewnych informacji dla siebie, rozumiem sytuację i liczę na to, że w przyszłym lub kolejnym sezonie, gdy sprzedaż się rozkręci, będziemy mogli liczyć także na lepszą cenę dla Polankowiczów.

Ulotka reklamowa Vitaeapis

 

Szukaj

Polanka w powiatach

Reklama

Polecana książka

Polecane artykuły

Najczęściej czytane

Blog