Kliknijcie i korzystajcie
czytaj więcejVitaeapis dla Polanki
O uruchomieniu produkcji Vitaeapisu, zarząd Polanki został powiadomiony przez Prof. Mariusza Gagosia – pomysłodawcę i autora produktu. W rozmowie telefonicznej Prof. Gagoś zapewnił, że członkowie Polanki w zamian za wkład organizacji w powstanie produktu będą mogli liczyć na specjalne warunki zakupu. Oczywiście wzajemnie zapewniliśmy także o naszym dalszym wsparciu dla Vitaeapisu.
Wkrótce odezwali się także przedstawiciele producenta i dystrybutora. Otrzymaliśmy formalne pismo z podziękowaniem za dotychczasową współpracę: VITAEAPIS dla SPP POLANKA
Wraz z podziękowaniami dostaliśmy zapewnienie, że każde zamówienie od Polanki zawierające przynajmniej 16 opakowań jednostkowych (jednorazowa aplikacja dla 160 rodzin lub całoroczna ochrona 26 rodzin – można oczywiście zamawiać dla kilku kolegów dla potrzeb mniejszych pasiek) zostanie dostarczone darmową dostawą kurierem za pobraniem. Cena brutto: 64 zł/opakowanie (jednorazowa dawka dla 10 rodzin). Zamówienia możecie przesyłać na mój adres mailowy: piotr.skorupa@spp-polanka.org (proszę podać ilość zamawianych opakowań, adres dostawy i telefon kontaktowy dla kuriera), ja te zamówienia będę przekazywał dystrybutorowi. UWAGA: dotyczy to tylko członków Polanki. Wszyscy inni płacą za dostawę bez względu na liczbę zamawianych opakowań.
Uprzedzając pytania o rabat cenowy, obecnie nie jest to możliwe. Szkoda, ale chociaż nie mogę o tym napisać więcej ze względu na zobowiązanie do zachowania pewnych informacji dla siebie, rozumiem sytuację i liczę na to, że w przyszłym lub kolejnym sezonie, gdy sprzedaż się rozkręci, będziemy mogli liczyć także na lepszą cenę dla Polankowiczów.
Szukaj
Polanka w powiatach
Reklama
Polecana książka
„Jak zgodnie z prawem sprzedawać miód z własnej pasieki”
czytaj więcejPolecane artykuły
- Kompendium wiedzy dotyczące refundacji w roku 2024! Aktualizacja sprzęt!
- Spotkanie szkoleniowe SPP Polanka
- Ogólnopolski konkurs: PSZCZELARZ ROKU
- Rasy i linie pszczół – przegląg wg informatora KCHZ
- Matki pszczele – znakowanie
- Czy wykorzystamy dostępne wsparcie ?
- Kwiecień w pasiece
- Żuczek ulowy (Aethina tumida) – mały chrząszcz ulowy
- POLSKIE PSZCZELARSTWO A. D. 2005
Najczęściej czytane
- Spotkanie polankowe – jesień 2024
- Przechowywanie suszu
- Zapisy na rok 2024 do końca listopada 2023
- Kompendium wiedzy dotyczące refundacji w roku 2024! Aktualizacja sprzęt!
- Warroza – kwas mrówkowy
- Rasy i linie pszczół – przegląg wg informatora KCHZ
- Mapa członków Polanki
- Spotkanie szkoleniowe SPP Polanka
- Linia car: PA
- Jak umierają pszczoły?