Jesteś tutaj: SPP Polanka > Zamówienia do wniosków KPWP 2016/2017

Zamówienia do wniosków KPWP 2016/2017

Piotr Skorupa, Opublikowano:

Zgłoszenia do projektów przyjmujemy do końca września. Termin złożenia wniosków to 10 października. Bardzo polecam zapoznanie się z treścią strony ARR: http://www.arr.gov.pl/wsparcie-rynkowe/produkty-pszczele zwłaszcza jeśli chodzi o umieszczone tam załączniki. Zmienia się zakres wsparcia zarówno w temacie sprzętu jak i przyczep. Zobaczcie co więcej możecie zyskać.

Linki do formularzy zgłoszeń na rok 2016/2017:

Sprzęt: https://1drv.ms/xs/s…SUapYBBVKp6mmHQ

Zakup pszczół: https://1drv.ms/xs/s…SP5jgDvKNIRzqy4

Zakup leków: https://1drv.ms/xs/s…R0ZIxW7nU5IfX5O

Gospodarka wędrowna: https://1drv.ms/xs/s!An8gYpNpyszogSF-AqiV1AAD8hPp

.

Oczywiście osoby prowadzące projekty (kontakty do nich dostępne są tutaj: https://spp-polanka.org/kontakt/) zawsze pomogą.

Przy okazji odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:

  • W tym kształcie oprogramowania nie ma możliwości wysyłania automatycznych maili powiadamiających o przyjęciu wpisu do bazy danych. Robert Chrzanowski zobowiązał się odpowiedzieć każdemu, kto zapyta, czy jego zgłoszenie zostało zapisane. Maila do Roberta znajdziecie w zakładce „Kontakt”.
  • Jeśli nie wiecie co wpisać w jakimś polu, wpiszcie wartości przybliżone (np. jeśli chodzi o ceny leków). Jeśli informacja jest do zdobycia (np. symbole sprzętu i jego cena w katalogu producenta), zadajcie sobie ten trud i wpiszcie rzeczywistą. Podobnie z danymi osobowymi – poważne błędy mogą  skutkować nawet odmową refundacji. Oczywiście nie te drobne, nawet pomyłka cyfry w PESELu niczym nie grozi ale całkowita beztroska może się już odbić negatywnie.
  • Nie wahajcie się wypełniać formularzy tyle razy, ile potrzebujecie. Nie mamy problemów z nadmiarem danych, radzimy sobie z tym łatwo. Dużo trudniej jest z brakiem danych.
  • Jeśli ktoś z Was ma wpis pasieki do rejestru Powiatowego Lekarza Weterynarii ale nie ma nadanego numeru, we właściwym polu wpiszcie słowo „wpisana”

I jeszcze na koniec półgodzinny filmik instruktażowy:

Kategorie: Aktualności | Artykuły | KPWP

Szukaj

Polanka w powiatach

Reklama

Polecana książka

Polecane artykuły

Najczęściej czytane

Blog