Jesteś tutaj: SPP Polanka > Projekty KPWP 2017 – realizacja

Projekty KPWP 2017 – realizacja

Piotr Skorupa, Opublikowano:

Mamy już podpisane umowy z ARR i zaczynamy realizację tegorocznych projektów. Oto skany tych umów:

Przed zakupami nadal bardzo polecam zapoznanie się z treścią strony ARR: http://www.arr.gov.pl/wsparcie-rynkowe/produkty-pszczele zwłaszcza jeśli chodzi o umieszczone tam załączniki. Zmienia się zakres wsparcia zarówno w temacie sprzętu jak i przyczep. Zobaczcie co więcej możecie zyskać. Uważne przeczytanie tych informacji uchroni też Was przed błędami, które nie zawsze są do naprawienia przez prowadzących projekty.

Oczywiście osoby prowadzące projekty (kontakty do nich dostępne są tutaj: https://spp-polanka.org/kontakt/) zawsze pomogą.

Osoby, które jeszcze chcą skorzystać z zakupów refundowanych a nie wypełniały zgłoszeń, prosimy o uzupełnienie. Linki do formularzy zgłoszeń na rok 2016/2017:

Te zgłoszenia są o tyle ważne, że dają nam Wasze aktualne dane. Dla Was to chwila pracy a dla prowadzących projekty czasami dużo więcej zachodu z wyszukaniem danych, których nie ma. Zwracam uwagę, by konsekwentnie we wszystkich projektach posługiwać się jednym adresem i jednakową liczbą rodzin pszczelich. Miejcie świadomość, że projekty prowadzą różne osoby i one wysyłają potem rozliczenia do ARR a w agencji przegląda je jedna osoba i tam te dane powinny być spójne.

Kategorie: Aktualności | KPWP

Szukaj

Polanka w powiatach

Reklama

Polecana książka

Polecane artykuły

Najczęściej czytane

Blog