Jesteś tutaj: SPP Polanka > Wiosenne spotkanie SPP Polanka

Wiosenne spotkanie SPP Polanka

Marcin, Opublikowano:
Zapraszamy na wiosenne spotkanie Polanki, które odbędzie się w perle Beskidu Śląskiego-Wiśle w dniach 1-3 marca.
Miejsce spotkania – Dom Wczasowy Kłos. www.klos.wisla.pl
Po niedzieli można będzie się zapisywać bezpośrednio w Domu wczasowym.

Koszt uczestnictwa 375zl/os. Dzieci do lat 3 gratis. Dzieci pomiędzy 3 a 10 rokiem życia opłata 187,50 zł.

Plan wykładów:

  • Piątek po południu: Wojciech Morawski tym razem nie z roślinami. Będzie o gospodarce pasiecznej Wojtka, jego ulach (bardzo ciekawa, oszczędna konstrukcja) itp.
  • Sobota rano: Prof. Zbigniew Lipiński, cykl wykładów o odżywianiu organizmu pszczoły w zmieniających się warunkach otoczenia. Będzie o monodietach, środkach ochrony roślin (także ich wzajemnym oddziaływaniu) itp.
  • Sobota po obiedzie: Czas wolny. Pracujemy nad jakąś wycieczką albo innym wspólnym wyjściem ale jeśli ktoś chce sobie coś na własną rękę zorganizować w perle Beskidu Śląskiego, też będzie to dobry pomysł.
  • Niedziela do obiadu: Marek Podlewski, temat jeszcze do uzgodnienia, podamy później.

W Wiśle dostępne są stoki narciarskie ( jeden tuż obok), baseny i spa w hotelu Gołębiewski. Możliwość zwiedzania Wisły i okolicznych miejscowości jak Szczyrk czy Cieszyn. Zapraszamy z rodzinami.

Uwaga: Istnieje możliwość udziału w KULIGU w Dolinie Białej Wisły za dodatkową opłatą 40 zł. W trakcie kuligu przewidziane jest ognisko z kiełbaską oraz rozgrzewka. Proszę o wcześniejsze zapisy u Marcina Kruszewskiego pod linkiem do aktywnego formularza: https://goo.gl/forms/kkzGyDLaLvP8UBcI2

Uwaga kończą się miejsca w Hotelu Kłos! Dlatego prosimy o możliwie szybkie rezerwacje dla osób które jeszcze tego nie zrobiły!

W przypadku, gdyby jednak skończyły się jednak miejsca, postaramy się (nic nie obiecujemy) ulokować zainteresowanych Polankowiczów w pobliskich kwaterach. Prosimy jednak w takim przypadku o kontakt.

Szukaj

Polanka w powiatach

Reklama

Polecana książka

Polecane artykuły

Najczęściej czytane

Blog