Jesteś tutaj: SPP Polanka > Artykuły > Aktualności > POLANKA – nowa strona

POLANKA – nowa strona

Piotr Skorupa, Opublikowano:

Strona powstawała od połowy stycznia i teraz jest gotowa na przyjęcie nowej treści. Jest to jeszcze faza testów, ale cała merytoryczna zawartość zostanie już zachowana. Znikną tylko wpisy, których jedynym celem jest testowanie. Czeka nas tu jeszcze parę zmian graficznych, dużo roboty z przeniesieniem ważnych treści (stara strona zostanie w całości usunięta bo stary skrypt naraża nas na całą masę spamu i wymaga mnóstwo prac konserwacyjnych) ale na pewno jest to dobrze przygotowany system na miarę naszych potrzeb.

Teraz nowa strona dostępna jest pod test.spp-polanka.org a po przełączeniu będzie dostępna pod spp-polanka.org zaś dotychczasowa strona przez jakiś czas będzie dostępna pod stara-strona.spp-polanka.org (ten link nie działa, bo starej strony jeszcze tam nie ma).

Forum zajmiemy się w niedalekiej, ale jednak przyszłości. Kiedy uznamy, że ogarnęliśmy jakoś temat i strona żyje.

Dziękuję zwłaszcza Grzegorzowi, bo wykonał 110% prac przy stronie a także Danielowi, Kasi, Markowi i Robertowi i wszystkim uczestnikom prac a także kibicom, którzy pewnie by napisali gdyby nasunęły im się jakieś uwagi.

Proszę wszystkich o jeszcze. Włączajcie się z pomysłami, krótszymi i dłuższymi tekstami, fajnymi zdjęciami nawet tylko dla ozdoby strony i czym kto może. Proszę się rejestrować na nowej stronie i pisać, blogować, dodawać zdjęcia, informacje o ciekawych artykułach, opowieści i… co kto chce (oczywiście ważne by na temat i na poziomie). Do roboty!

Szukaj

Polanka w powiatach

Reklama

Polecana książka

Polecane artykuły

Najczęściej czytane

Blog