Jesteś tutaj: SPP Polanka > Pszczelarz roku 2021

Pszczelarz roku 2021

Piotr Skorupa, Opublikowano:

Dyplom wyróżnienia a tym bardzie bycie laureatem tego konkursu (a wielu Polankowiczów może to potwierdzić), znakomicie poprawia pozycję marketingową każdego pszczelarza. Namawiam do udziału. Cytuję mail od organizatora:

Szanowny Panie Prezesie

Jak co roku zapraszamy Państwa do współpracy  przy organizacji Konkursu na Pszczelarza Roku. Przed nami już siódma edycja, której  finał został zaplanowany na 21 października 2021 w SGGW w Warszawie. Oczywiście biorąc pod uwagę rozwój sytuacji, musimy być przygotowani na rożne warianty przeprowadzenia finału Konkursu i towarzyszącej Konferencji. Mam tu na myśli wariant zdalny lub mieszany – częściowo zdalnie i częściowo na miejscu w SGGW. Prosimy o zamieszczenie informacji o Konkursie na stronie internetowej Waszego Stowarzyszenia.

Zapraszamy również Pana Prezesa do zabrania głosu podczas konferencji towarzyszącej Konkursowi.

Dodam również, że pszczelarze zakwalifikowani do Konkursu otrzymają dodatkowo pełne wyniki badań fizyko-chemicznych nadesłanych próbek miodu, co może mieć dla nich znaczenie także praktyczne.

Proponujemy również stosunkowo nową kategorię dla uczestników Konkursu, a mianowicie jest to „Pszczelarz współpracujący z rolnikiem”  Uważamy, że jej wprowadzenie przyczyni się do utrwalania dobrych praktyk w relacjach pszczelarzy  i rolników.  Więcej informacji  na temat  kategorii konkursowych można znaleźć w paragrafie 5 załączonego Regulaminu Konkursu. Liczymy również na udział Państwa w kapitule tegorocznego Konkursu.

Polecamy uwadze również stronę internetową Fundacji http://akademiapszczelarstwa.edu.pl
Pozdrawiam.

Sławomir  Jarka

Prezes Fundacji

Dla chętnych załączam przydatne dokumenty:

2021_Ankieta_zgloszeniowa

Regulamin konkursu 2021

Szukaj

Polanka w powiatach

Reklama

Polecana książka

Polecane artykuły

Najczęściej czytane

Blog