Jesteś tutaj: SPP Polanka > Święta na Polance

Święta na Polance

Piotr Skorupa, Opublikowano:

Koleżanki i Koledzy!

Nie udało nam się jesienne spotkanie. Pod znakiem zapytania stoi wiosenne, które powinno się udać, bo powinno być połączone z Walnym Zebraniem sprawozdawczo wyborczym. Dzisiaj jednak nikt nie odpowie na pytanie czy będzie to możliwe.

Chcemy choć mieć możliwość złożyć Wam osobiste życzenia świąteczne. Może odpowiedzieć też na parę pytań. Zapraszam każdą i każdego z Was na polankową Wigilię, czyli świąteczny  live zarządu – wirtualne spotkanie do którego potrzebujecie tylko komputera z głośnikami lub słuchawkami i dostępu do Youtuba. Wydarzenie to odbędzie się we wtorek 22 grudnia o 20.00. Jeśli zdarzy się mały poślizg – wybaczcie, niełatwo jest zebrać kilka osób ze swoich domów i przedstawić ich na jednym spotkaniu na żywo.

Link do wydarzenia pojawi się tutaj około 15 minut przed dwudziestą. Wystarczy w niego kliknąć, by wziąć udział w spotkaniu. Będzie można pisać komentarze, również zadawać pytania. Myślimy o rozbudowaniu tej formy komunikacji tak, by w nowym roku mogła nam posłużyć do wymiany doświadczeń i szerokiej dyskusji.

Szukaj

Polanka w powiatach

Reklama

Polecana książka

Polecane artykuły

Najczęściej czytane

Blog