Jesteś tutaj: SPP Polanka > Zakupy refundowane 2022

Zakupy refundowane 2022

Piotr Skorupa, Opublikowano:

Komunikat

Zanim jeszcze zamieścimy linki do formularzy internetowych, zbierające Wasze zamówienia na nowe, przyszłoroczne zakupy, ważna informacja dla osób NIE NALEŻĄCYCH do SPP Polanka, korzystających z zakupów w projektach, w których przynależność do Stowarzyszenia nie jest obowiązkowa.

Na wyraźne życzenie KOWR, będziemy mogli obsłużyć w przyszłym roku jedynie tych pszczelarzy NIE NALEŻĄCYCH do SPP Polanka, którzy znajdą się w naszym załączniku nr 8 do projektów. Załącznik złożymy razem ze wszystkimi wnioskami w ostatnich dniach października. Ważna uwaga: można figurować tylko w jednym załączniku nr 8. Osoby wpisane do załącznika w więcej niż jednej organizacji powodują problem, bo KOWR wykrywa takie przypadki. Chcąc wpisać się do naszego załącznika, należy zadbać o to by wypisać się z załącznika w organizacji dotychczasowej.

Razem z innymi formularzami, pojawi się więc także formularz danych do załącznika numer 8. Członkowie Polanki nie będą musieli go wypełniać, ale ci, którzy dopiero mają zamiar wstąpić do Stowarzyszenia oraz ci, którzy takiego zamiaru nie mają a chcą skorzystać z przyszłorocznych zakupów będą musieli wpisać swoje dane pod rygorem nie uwzględnienia ich potrzeb w projektach.

Przewidujemy pewien problem dla nowych członków SPP Polanka, którzy zapiszą się dopiero od nowego roku i przegapią dopisanie się do naszego załącznika nr 8. Prawdopodobnie przez cały przyszły rok nie będą mogli korzystać z KPWP.

Kategorie: Aktualności | KPWP

Szukaj

Polanka w powiatach

Reklama

Polecana książka

Polecane artykuły

Najczęściej czytane

Blog